Hakkımızda

 

HAKKIMIZDA

KIRIKKALE VİNÇ, Kırıkkale merkezli bir vinç kiralama firmasıdır ve Kırıkkale’den Türkiye’nin tüm bölgelerine 10 – 15 – 20 -30- 35-55-65 ton kapasiteli kiralık vinç  ve hiyaplarla vinç kiralama  hizmeti vermektedir.

40 Yıllık tecrubesi ile vinç kiralama sektöründe öncü firma olan KIRIKKALE VİNÇ;  kiralık vinç  ve hiyap  hizmetlerinin  yanısıra çözüm ortağı firmaları aracılığıyla, 500 Ton kapasiteye kadar kiralık mobil vinç ve 75 tona kadar kiralık hiyap (hiab) temin edebilmektedir.

KIRIKKALE VİNÇ  70′li yıllarda Bayram Alkan’ın kuruculuğu ile Kırıkkale’de vinç kiralama faaliyetlerine başlamış ve kuruluşundan bugüne, miktarı binlerle ifade edilebilecek kişi ve kuruluşun kiralık vinç ve hiyaplar ile ilgili ihtiyaçlarını karşılayarak kendi sektöründe takdir gören bir firma haline gelmiştir.

2000′li yıllara gelindiğinde kiralık vinç hizmetlerinde marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte ve innovatif ve çağdaş rekabet koşulları içerisinde, Kırıkkale kiralık vinc hizmetlerini   geleceğe taşımaya çabalamaktadır .

HİZMET AĞIMIZ;
*Vinç İşletmeciliği
*Vinç Kiralama
*Montaj-Demontaj işleri
*Ağır Yük Kaldırma
*Sanayi ve Ağır Sanayi
*İnşaat İşleri
*Şantiyeler
*Enerji Santralleri
*Reklam Sektörü
*Mermer Sektörü
*Belediyelere Hizmet
*Hasarlı Araçlar
*Kamyon ve Tır Nakliyeleri
*Forklift Kiralama
*Fabrika makinaları ve inşaat makinelerinin yükleme, boşaltma ve montajı
*Mermer ve demir gibi ağır malzemelerin yükleme, boşaltma ve nakliyesi
*Tabela, reklam, totem, panoları taşıma, montajı
*Sanayi makinaları yükleme, boşaltma ve taşınması
*Elektrik trafolarının montajı
*Konteyner nakliyesi

 

HİZMETLERİMİZ

Kırıkkale Vinç  kiralık vinç ve hiyaplarla, inşaat malzemelerinin tahmil, tahliye, montaj ve nakliyesi, hafif ve ağır tonajlı her nevi inşaat ve elektrik malzemesi ile endüstri ve ağır sanayi makinelerinin taşınması ve montajını gerçekleştirir. Kiralık vinç ve kamyonlu vinçler, hiyaplarımız müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için son yıllarda bina dış cephe temizliği için sepetli platform, reklam ve tabela montajı ayrıca çelik konstrüksiyon sektöründe de hizmet vermektedir.  Ayrıca Kırıkkale Vinç Kiralık vinç, kiralık mobil vinç, kiralık teleskobik vinçler, kiralık vinçli kamyonlar, kiralık hiaplar, kiralık forklifler, kiralık çekiciler, kiralık tırlar ve lowbetler, kiralık sepetli vinçler, kiralık platformlar ve kiralık sepetli platformlar, kiralık manitou ve teleskobik bomlu forklifler, kiralık tele handler hizmetleri ile kaldırma, indirme, yükleme, boşaltma, montaj, demontaj, tahmil, tahliye, kurtarma, yıkım, harfiyat, nakliyat, taşıma ve her türlü ağır nakliye işleriniz için de sizleri yönlendirecektir.

Kırıkkale Vinç ’in araçlarının tümü periyodik olarak makine mühendisleri odasının kontrolünden geçer. Operatörlerimiz ise kendi alanlarında deneyimli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Her personelimiz G sınıfı (İş Makinesi) ehliyete ve güvenlik sertifikasına sahiptir.

Kırıkkale Vinç’in yaptığı işleri niteliksel olarak ifade edecek olursak;

 • Özellikle sanayi endüstrisinde kullanılan makineler (torna tezgahları,CNC ’ler,matbaa makineleri,presler vb.) ‘in montaj ve nakli,

 • GSM ve uydu direklerinin dikilmesi , Çatı montajı,

 • Elektrik trafosu,köşk ve pano montajı,

 • Her türlü inşaat demiri ve konteyneri ve malzemesinin nakli,

 • Yükleme boşaltma işleri, (tahmil – tahliye)

 • Damper ve kasa yükleme-indirme işleri,

 • İş Makinelerinin söküm ve montajı,

 • Sac yükleme ve indirme işleri,

 • Altyapı hizmetleri kapsamında yer alan su borusu,doğalgaz borusu,

 • Kanalizasyon büzleri,içme,sulama borularının nakliyesi ve montajı,

 • İnşaat sektörünün faaliyet alanı içinde yer alan köprü ayaklarının dikilmesi ve montajı,

 • İskele, tünel kalıp kurulumunda vb. alanlarda etkinlik gösterir.

 • Klima montajı işlerinde ve çok katlı yapıların onarımı

 • Ytong (gazlı beton) nakliyesi ve montajı

 • Reklam tabelaları, totemlerin dikilmesi ve montajı

 • Led ekran ve organizasyon hizmetlerinde kullanılan malzemelerin taşınması

 • Kamera ışık ve yüksek çekimler için prodüksiyon hizmetleri

Kullanıcılarımız

Burada tipik bir kullanıcı ve neden bu projenin onlar için önemli olduğunu tanımlayabilirsiniz . Ziyaretçilerinizi motive etmek iyidir, ki web sitenizi tekrar ziyaret etsinler.